تیم بهتر ، رشد بیشتر

ارائه خدمات به فارسی زبانان خارج از ایران

 

فارسی زبانان چه شهروندان ایرانی ، چه تاجیک و چه افغان در هر نقطه از این کره خاکی که مشغول کار و زندگی باشند، ممکن است به صورت فردی یا در غالب برنامه های سازمانی در برنامه های کوچینگ و منتورینگ منابع انسانی قرار بگیرند و به آنها نیاز پیدا کنند.

برنامه های کوچینگ و منتورینگ تا حد زیادی بر روابط متقابل و بین فردی استوار هستند و به همین دلیل وجود فهم و درک کامل متقابل از پیش شرط های موفقیت این برنامه ها به شمار می رود . خوشبختانه با وجود پیشرفت های صورت گرفته در فناوری ارتباطات ، می توان خدمات مشاوره ای را با کیفیت بالا حتی از راه دور نیز ارائه کرد .

تجربه شرکت های بین المللی نشان داده است که بهره گرفتن از کوچ و منتور های هم زبان می تواند باعث افزایش چشم گیر تاثیر این برنامه ها شود و به همین جهت توصیه می شود که در صورتی که به یکی از خدمات کوچینگ مدیران اجرایی ( Executive Coaching ) ، کوچینگ عملکرد ( Performance Coaching ) ، کوفاندر کوچینگ ( Co-Founder Coaching ) ، مشاوره شغلی ( Job Consulting ) ، منتورینگ منابع انسانی ( Human Resource Mentoring ) یا تیم سازی ( Team Building ) نیاز پیدا نمودید، افراد هم زبان خود را به استخدام درآورید.

با توجه به اینکه به صورت معمول ارائه خدمات ذکر شده به صورت تلفنی و آنلاین کاملا میسر است ، ارائه چنین خدماتی از راه دور به فارسی زبانان سراسر جهان امکان پذیر است. ممکن است برخی شرکت ها به کارگاه های گروهی یک یا چند روزه در رابطه با ارتقا و افزایش برخی مهارت های کارکنان خود در زمینه کوچینگ نیاز داشته باشند که امکان آن نیز به خصوص درکشورهای همسایه ایران توسط من وجود دارد .

در همین صفحه تلاش شده است تا به سوالات شما در خصوص شیوه ارائه خدمات ذکر شده پاسخ داده شود.

منظور از فارسی زبانان خارج از ایران چه کسانی هستند ؟
شهروندان تاجیکستان و افغانستان که زبان فارسی را می دانند به همراه ایرانیان مقیم سایر کشورها، فارسی زبانان خارج از ایران را تشکیل می دهند که می توانند از خدمات ما به زبان فارسی بهره مند شوند.
چه خدماتی به فارسی زبانان سراسر جهان از سوی ما ارائه می گردد؟
---- کوچینگ مدیران اجرایی ( Executive Coaching ) ---- کوفاندر کوچینگ ( Co-Founder Coaching ) ---- کوچینگ عملکرد ( Performance Coaching ) ---- منتورینگ منابع انسانی ( Human Resource Mentoring ) ---- مشاوره شغلی ( Job Consulting ) ---- تیم سازی ( Team Building )
آیا امکان ارائه خدمات از راه دور وجود دارد ؟
بله ، امکان ارائه خدمات ما از راه دور هم به صورت تلفنی و هم به صورت آنلاین از طریق Skype ، Imo و whatsapp یا اپلیکیشن ها و نرم افزارهای دیگری که شما به صورت محلی نصب کرده اید و از آن استفاده می کنید وجود دارد
از چه ابزارهایی برای ارائه خدمات از راه دور استفاده می کنید ؟
هم به صورت تلفنی و هم به صورت آنلاین از طریق Skype ، Imo و whatsapp یا اپلیکیشن ها و نرم افزارهای دیگری که شما به صورت محلی نصب کرده اید.
آیا ارائه خدمات از راه دور نسبت به ارائه حضوری آنها از اثر بخشی و تاثیر یکسانی برخوردار است ؟
از آنجا که خدماتی چون کوچینگ و منتورینگ گفتگو محور هستند، امکان ارائه از راه دور و به اثر بخشی حضوری را دارند. در پاره ای از مواقع و به خصوص در مورد خدماتی مانند تیم سازی و منتورینگ منابع انسانی ممکن است نیاز به حضور در محل شرکت مشتری باشد که این امر با هماهنگی قبلی امکان پذیر است. از آنجا که قبل از ارائه هر یک از سرویس ها، ما به نیاز سنجی و بررسی موضوع اقدام می کنیم، امکان برنامه ریزی دقیق برای نحوه ارائه خدمات وجود خواهد داشت.
آیا در صورتی که نیاز باشد امکان حضور در کشوری غیر از ایران وجود دارد؟
بله
آیا ارائه خدمات بر اساس ساعت محلی در کشور گیرنده خدمات است یا بر اساس ساعت محلی ایران ؟
خدمات بر اساس ساعت محلی کشور گیرنده خدمات ارائه می گردند.
پشتیبانی از خدمات ارائه شده تا چه مدت انجام می شود؟
ارتباط بین ما و شما هیچ گاه قطع نخواهد شد و همیشه آماده پاسخگویی به سوالات و خواسته های شما هستیم. این تعهد اخلاقی ما نسبت به مشتریان و مراجعین می باشد. هر چند که خدمات مشخصی در مدت زمان مشخصی به شما ارائه شده باشد.
نحوه پرداخت هزینه خدمات به چه نحو است ؟
با هماهنگی قبلی از طریق کارت های اعتباری بین المللی یا از طریق صرافی های معتبر قابل پرداخت است.
امکان مشاوره قبل از دریافت خدمات وجود دارد ؟
بله هم از طریق صفحه مشاوره رایگان و هم به صورت ایمیل و تلفنی امکان پاسخگویی به سوالات وجود دارد.