تیم بهتر ، رشد بیشتر

سوالات متداول در خصوص کوچینگ و منتورینگ منابع انسانی

 

کوچینگ مدیران اجرایی چیست و برای چه افرادی مناسب است ؟
کوچینگ مدیران اجرایی ( Executive Coaching )، رویکردی پرس و جو محور جهت توسعه حرفه ای و شخصی مدیران است که اهدافی چون ایجاد آگاهی و فعالیت های مبتنی بر آن و تسهیل یادگیری و رشد ، دارد. تمرکز آن بر روی افزایش کارایی افراد با کمک به آنها در توسعه و حفظ نگرش و دیدگاه های جدید، مهارت و رفتار است.
منتورینگ منابع انسانی چیست ؟
منتورینگ منابع انسانی، انتقال دانش و تجربه در خصوص مدل های کاری ، فرآیند ، ابزار، مهارت های نرم ، تسهیل گری روابط، ارتقای شغلی کارکنان و همچنین تیم سازی و استاندارد سازی بخش منابع انسانی است.
کوچینگ عملکرد چیست و برای چه افرادی مناسب است ؟
توسعه و بهبود عملکرد فرد چه به صورت فردی و چه در محیط کاری هدف مشخص کوچینگ عملکرد است.
مشاوره شغلی چیست و برای چه افرادی مناسب است؟
مشاوره شغلی حل مسائل مربوط به شغل یا توسعه آن است. چه در اندیشه انتخاب شغل باشیم یا در فکر ساختن آینده شغلی، مشاوره شغلی می تواند موثر باشد.
تیم سازی چیست ؟
تیم سازی، توانایی شناسایی کارکنان و ایجاد انگیزه در آنها برای تشکیل یک تیم است، که در کنار یکدیگر می مانند، با یکدیگر کار می کنند و با هم به اهداف دست می یابند.

مدل و فرآیند ارائه خدمات

مدل ارائه خدمات بر اساس شیوه های علمی و مرسوم در سطح بین المللی تنظیم شده است تا بیشترین کارایی را برای مراجعین داشته باشد.

مشاوره رایگان

در صورتی که مایل هستید تا کوچینگ را شخصا تجربه کنید ، امکان یک جلسه کوچینگ رایگان که در اصطلاح به آن لیزر کوچ گفته می شود وجود خواهد داشت. لطفا از طریق ایمیل یا با شماره موبایل درج شده در وب سایت تماس بگیرید.
لوگو مشتری
لوگو مشتری
لوگو مشتری
لوگو مشتری
لوگو مشتری
لوگو مشتری
لوگو مشتری
لوگو مشتری
لوگو مشتری
لوگو مشتری
لوگو مشتری
لوگو مشتری