تیم بهتر ، رشد بیشتر

خدمات منابع انسانی – کوچینگ مدیران

 

من مهدیه طباطبایی، زمانی که از سال 1382، ، به عنوان کارشناس منابع انسانی (HR Expert )،  در صنعت تحقیقات بازار شروع به فعالیت کردم، توانایی ام در شناخت انسان ها و ساختن تیم های کاری به مدت 6 سال توسعه یافت و هر روز مرا بیشتر به خود علاقه مند می کرد تا بیشتر در این خصوص بیاموزم.

سپس  برای توسعه حرفه ای خود، وارد صنعت دارو شدم و چالش جدیدی در حوزه استعداد یابی و مدیریت استعداد ها به عنوان کارشناس استعداد یابی ( Talent Acquisition Expert )  پذیرفتم و توانستم با شرکت های بین المللی همکاری ارزشمندی در طول 6 سال بعدی داشته باشم. در همین سالها، با اخذ کارشناسی ارشد در زمینه مدیریت منابع انسانی و گذراندن دوره های تخصصی در مراکز معتبری همچون سازمان مدیریت صنعتی، همت گماردم که تا هم اکنون نیز با شرکت در دوره های آکادمیک معتبر داخلی و بین المللی، در زمینه کوچینگ ادامه دارد.

تفاوت بین موفقیت و ناکامی به نوع شناخت ما از خودمان و محیط اطرافمان ارتباط دارد. نتایجی که ما قادر به ایجاد آن هستیم، در ادامه آگاهی ما است که منجر به رشد دائم، هدفمندی و رضایت از خود و حرفه مان می شود.

همین آگاهی بود که باعث شد تا فعالیت در صنعت فناوری اطلاعات و به خصوص در حوزه استارت آپ ها را از سال 1394، آغاز کنم و از همین سال نیز به عنوان مدیر منابع انسانی (HR Manager) وارد صنعت IT شدم و البته به دلیل جذابیت حوزه استارت آپ، بخشی از فعالیت های خود را، بر روی تیم سازی، کوچینگ و ارزیابی تیم های استارت آپی متمرکز کردم.

تمرکزی که به عمق بخشیدن هر چه بیشتر دانش و تجربه ام کمک کرد و به میل درونی ام برای رشد فردی نیز اضافه کرد. به همین دلیل تصمیم گرفتم تا با پیمودن مسیر آکادمیک در زمینه کوچینگ مدیران نیز در کنار منتورینگ منابع انسانی فعالیت نمایم که البته این دو در کنار یکدیگر بسیار تکامل یافته و منجر به خلق ارزش برای شرکت ها و رفع نیازهای ایشان در زمینه منابع انسانی شده است .

در طول سالهای گذشته تلاش کرده ام تا با برگزاری کارگاه ها، با ارائه مشاوره و با منتورینگ همکاران و مدیران ، هر چه بیشتر دانش و تجربه خود را ارائه نمایم که البته برای خود من هم سراسر تجربه اندوزی و یادگیری جدید بوده است.

اکنون این افتخار را دارم که با همراهی تیمی حرفه ای و علاقه مند در حوزه منابع انسانی و کوچینگ بتوانیم نیازهای استارت آپ ها در استیج های گوناگون و همچنین شرکت های کوچک و متوسط را برآورده نماییم. تلاش ما رفع مهمترین نیازهای تیم ها و شرکت ها برای در اختیار داشتن منابع انسانی حرفه ای تر و بهبود عملکرد نیروی انسانی است. به همین جهت خدماتی را به شما پیشنهاد می کنم که به صورت مستقیم در دستیابی به این اهداف موثر هستند. خدماتی همچون، کوچینگ مدیران اجرایی و کوفاندرها (Executive and Co-Founder Coaching)، منتورینگ منابع انسانی (Human Resource Mentoring) ، تیم سازی (Team Building) ، تسهیل گری (Facilitation) و جذب مدیران ارشد (Head Hunting).