تیم بهتر ، رشد بیشتر

چرا ما ؟

پشتوانه علمی و تجربی
خدماتی که ارائه می شود، برگرفته از ضروری ترین نیازهای شرکت ها در زمینه منابع انسانی و کوچینگ هستند که توسط مهدیه طباطبایی در طول سال‌ها ممارست در اکتساب دانش و تجربه هم در داخل ایران و هم در سطح بین المللی به دست آمده است .کاربردی‌ترین آنها به شکل فعلی درآمده است.
تیم اجرایی توانا
خدمات ما با مدیریت مستقیم مهدیه طباطبایی و با حمایت تیمی برگزار می‌شود که همگی آنها بسیار توانمند هستند و قبل از پذیرش مسوولیت، ‌دانش و تجربه کافی را اندوخته اند؛ بنابراین کاری را انجام می‌دهند که با خواست درونی آنها همسو است و پیوسته تلاش می‌کنند مسوولیت خود را متعهدانه به انجام برسانند.
تعهد به حمایت دائمی
ما خود را متعهد می‌دانیم امکاناتی فراهم کنیم تا تمام مراجعه کنندگان و مشتری هایمان بیشترین بهره را از خدماتی که دریافت کرده اند، ببرند. نحوه حمایت ما متناسب با نوع خدماتی که ارائه می کنیم به دقت تعریف شده است و به صورت شخصی من خودم را متعهد با ارتباط پایدار با شما و دریافت نظرات و پشنهادات می دانم.
گارانتی کامل خدمات
پس از سال‌ها تجربه از کیفیت خدمات و تاثیر‌گذاری آنها اطمینان کامل دارم؛ همچنین باور دارم که ارائه موفق خدمات گام به گام هستند و هدف ما کمک به رفع نیازهایی است که ما در آنها تخصص و تجربه کافی را داریم. اگر چارچوب استاندارد ارائه خدمات به همراه حمایت کافی عرضه شود ، نیاز و رضایت مشتری را برآورده خواهد کرد، اما در نهایت اگر رضایت حاصل نشود، تمامی وجه دریافتی، بلافاصله و نقدا و همراه با احترام بازگردانده می‌شود.
تخصص در منابع انسانی
باور داریم که منابع انسانی حوزه جذابی است که تخصص های مختلف به آن گرایش دارند . همچنین باور داریم که منابع انسانی به تنهایی یک شاخه علمی است و افراد با تحصیلات مرتبط ، مطالعه و تجربه متمرکز می توانند در این حوزه متخصص باشند . ما علاوه بر آنکه خود در زمینه منابع انسانی و کوچینگ تخصص داریم به همکاری با افراد متخصص نیز در این حوزه ها متعهد هستیم .
تعهد به ارائه خدمات با استاندارد بالا
برای ما مهم است که فارسی زبانان، از دانش روز منابع انسانی در دنیا بهره ببرند و سازمان هایشان در بخش منابع انسانی پیشرو باشند. برای ما مهم است که شرکت ها به خصوص شرکت های نو پا و استارت آپ ها ، تیم سازی قدرتمندی داشته باشند و به همین دلیل خدماتی همچون تیم سازی ، هد هانتینگ وتسهیل گری را با بالاترین کیفیت ارائه می نماییم. برای ما مهم است که به مدیران کمک کنیم تا بر پایه آنچه که در درون آنها است تصمیم هایی خوب و مبتنی بر واقعیت های کسب و کار خود بگیرند که خوشبختانه کوچینگ این امکان را فراهم کرده است.
ارائه خدمات ضروری منابع انسانی
ارائه سرویس هایی که برون سپاری آنها برای شرکت ها و استارت آپ ها مقرون به صرفه است و آسودگی خیال دارد . مانند جذب نیرو های کلیدی ، تسهیل گری ، تیم سازی ، منتورینگ منابع انسانی و کوچینگ مدیران
سال ها تجربه موفق
مهدیه طباطبایی تجربه موفقی در زمینه منابع انسانی و کوچینگ مدیران در طی سال‌های اخیر داشته است. گزارش‌های متعددی مبتنی بر بازخوردهای مراجعه کنندگان و مشتری ها وجود دارد که حاکی از نمود عینی و پایدار خدمات در کسب و کار آنهاست. شنیدن تجربه‌های مراجعه کنندگان و شرکت ها مایه دلگرمی ماست؛ دلگرمی و اطمینان از انطباق خدمات با چالش‌های واقعی