تیم بهتر ، رشد بیشتر

چرا ما ؟

پشتوانه علمی و تجربی
خدماتی که ارائه می شود، برگرفته از ضروری ترین نیازهای شرکت ها در زمینه منابع انسانی و کوچینگ هستند که توسط مهدیه طباطبایی در طول سال‌ها ممارست در اکتساب دانش و تجربه هم در داخل ایران و هم در سطح بین المللی به دست آمده است .کاربردی‌ترین آنها به شکل فعلی درآمده است.
تیم اجرایی توانا
خدمات ما با مدیریت مستقیم مهدیه طباطبایی و با حمایت تیمی برگزار می‌شود که همگی آنها بسیار توانمند هستند و قبل از پذیرش مسوولیت، ‌دانش و تجربه کافی را اندوخته اند؛ بنابراین کاری را انجام می‌دهند که با خواست درونی آنها همسو است و پیوسته تلاش می‌کنند مسوولیت خود را متعهدانه به انجام برسانند.
تعهد به حمایت دائمی
ما خود را متعهد می‌دانیم امکاناتی فراهم کنیم تا تمام مراجعه کنندگان و مشتری هایمان بیشترین بهره را از خدماتی که دریافت کرده اند، ببرند. نحوه حمایت ما متناسب با نوع خدماتی که ارائه می کنیم به دقت تعریف شده است و به صورت شخصی من خودم را متعهد با ارتباط پایدار با شما و دریافت نظرات و پشنهادات می دانم.
گارانتی کامل خدمات
پس از سال‌ها تجربه از کیفیت خدمات و تاثیر‌گذاری آنها اطمینان کامل دارم؛ همچنین باور دارم که ارائه موفق خدمات گام به گام هستند و هدف ما کمک به رفع نیازهایی است که ما در آنها تخصص و تجربه کافی را داریم. اگر چارچوب استاندارد ارائه خدمات به همراه حمایت کافی عرضه شود ، نیاز و رضایت مشتری را برآورده خواهد کرد، اما در نهایت اگر رضایت حاصل نشود، تمامی وجه دریافتی، بلافاصله و نقدا و همراه با احترام بازگردانده می‌شود.
تخصص در منابع انسانی
باور داریم که منابع انسانی حوزه جذابی است که تخصص های مختلف به آن گرایش دارند . همچنین باور داریم که منابع انسانی به تنهایی یک شاخه علمی است و افراد با تحصیلات مرتبط ، مطالعه و تجربه متمرکز می توانند در این حوزه متخصص باشند . ما علاوه بر آنکه خود در زمینه منابع انسانی و کوچینگ تخصص داریم به همکاری با افراد متخصص نیز در این حوزه ها متعهد هستیم .
تعهد به ارائه خدمات با استاندارد بالا
برای ما مهم است که فارسی زبانان، از دانش روز منابع انسانی در دنیا بهره ببرند و سازمان هایشان در بخش منابع انسانی پیشرو باشند.برای ما مهم است که شرکت ها به خصوص شرکت های نو پا و استارت آپ ها ، تیم سازی قدرتمندی داشته باشند و به همین دلیل خدماتی همچون تیم سازی ، هد هانتینگ وتسهیل گری را با بالاترین کیفیت ارائه می نماییم.برای ما مهم است که به مدیران کمک کنیم تا بر پایه آنچه که در درون آنها است تصمیم هایی خوب و مبتنی بر واقعیت های کسب و کار خود بگیرند که خوشبختانه کوچینگ این امکان را فراهم کرده است.
ارائه خدمات ضروری منابع انسانی
ارائه سرویس هایی که برون سپاری آنها برای شرکت ها و استارت آپ ها مقرون به صرفه است و آسودگی خیال دارد . مانند جذب نیرو های کلیدی ، تسهیل گری ، تیم سازی ، منتورینگ منابع انسانی و کوچینگ مدیران
سال ها تجربه موفق
مهدیه طباطبایی تجربه موفقی در زمینه منابع انسانی و کوچینگ مدیران در طی سال‌های اخیر داشته است. گزارش‌های متعددی مبتنی بر بازخوردهای مراجعه کنندگان و مشتری ها وجود دارد که حاکی از نمود عینی و پایدار خدمات در کسب و کار آنهاست. شنیدن تجربه‌های مراجعه کنندگان و شرکت ها مایه دلگرمی ماست؛ دلگرمی و اطمینان از انطباق خدمات با چالش‌های واقعی